YAZ TATİLİ İÇIN EN GÜZEL ROTALAR

Bodrum

Fazlasıyla deniz, kum ve güneş üçlüsünün zengin olduğu ülkemizde yaz-kış demeden gidilecek rotalar oldukça fazladır. Haliyle konu yaz tatili olunca biraz daha farklı yerlere gidebilir. Çünkü her yerde ülkemizde tatil yapılabiliyor olsa da güneşin en güzel geldiği ve denizin en masmavi olduğu rotalarda da yaz tatili bir başka olur. Şimdi o zaman ülkemizin yaz tatili rotalarına bir göz atalım.

Ancak iyi planlanmış bir yaz tatili programı ile tüm yılın yorgunluğunu atabiliriz diye düşünürüz. Siz de eğer böyle düşünüyorsanız hakkınızdan en iyi bol dinlenmeli, güneşli, pırıl pırıl bir deniz sefası gelir, ancak bunlarda ya tam ya da ultra her şey dahil konseptinde olur ya da bir tatilden beklediğimiz şeylerin tek bir rotada olması ile olur. Mesela bir Antalya, Bodrum, Alanya gibi…

Bodrum

Bodrum

Pembeli çiçekleri, bembeyaz evleri, artarak yıllardır giden popülerliliği ve ülkemizin turizm cennetlerinden Bodrum, en popüler yaz tatili rotalarımızdan biridir. aradığınız deniz temalı bir tatil değilse o zaman Bodrum (Mavi Yolculuk) turları sizin için iyi bir tercih olabilir. keşif meraklıları ya da buranın gecesini, sokağını, gündüzünü tek tek gezmek isterse merkeze yakın Bodrum Otelleri fazlası ile beklentilerinizi karşılar. Bodrum eğlencelerinin akşamları bambaşka olduğunu görmek için mutlaka gitmelisiniz.

Alaçatı

Alaçatı meydanı

İzmir Alaçatı, ülkemizin en popüler yaz tatili rotalarından bu listeye eklemezsek olmaz. Bodrum’u ilk bakışta andırsa aslında her yerin suyu ve havası kendine özel olur. Derler ya hani herkesin alıcısı başkadır diye aynen öyle. Merak edipte hep bir türlü gitme fırsatınız olmadıysa size bir tavsiye rezervasyonunuzu Alaçatı Otelleri’nde gitmeden yaptırın. Tadına doyamayacağınız Alaçatı günleri sizi bekliyor.

Antalya

Antalya

Antalya, yaz turizminin en çok geliştiği, en popüler yaz tatili rotalarındandır. Gerek merkez sınırları gerekse ilçeleri olsun fazlasıyla her yer zaten güzel demeye yetiyor. Güneş-deniz-kum üçlüsünün Antalya vazgeçilmez olduğu bir yerdir. Çok geç olmadan iyisi mi Antalya Otelleri’nde yerinizi ayırtın ve güzel bir şehir turuna başlayın.

Fethiye

Faralya-Fethiye

Fethiye, en popüler yaz tatili rotalarından biridir ve huzur veren doğasında kaybolmaya çeker insanı. Fethiye Otelleri’nde siz de doğayla iç içe bir yaz tatili istiyorsanız yerinizi ayırtmalısınız. Buranın en güzel koylarını tatilinizde mutlaka keşfetmelisiniz.

Dalyan

Dalyan

Tatil üzerine Muğla’nın kurulu cenneti Dalyan, her yaz olduğu gibi bu yaz da ülkemizin popüler yaz tatili rotaları arasında olmaya devam ediyor. Sanki Akdeniz’in tarihi Dalyan’da toplanmış. Sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız burası size iyi gelecek yerlerden biridir. Buranın meşhur tekne turlarına katılmayı Dalyan Otelleri’nde konakladığınızda unutmayın.

Sarımsaklı

Ayvalık – Sarımsaklı Plajı

Sarımsaklı, denizin en güzel olduğu popüler yaz tatili rotaları arasındadır. Bizi tüm güzelliği ile karşılamaktadır. Ayvalık-Assos-Bozcaada Turlarına katıldığınızda buranın en güzel plajlarından biri ile tanışacaksınız. Daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada, Çanakkale’nin en popüler yaz tatili rotalarından biridir ve tarihi dokusu ile merhaba der. Rezervasyonunuzu Çanakkale Otelleri’nden birinde yaptırıp Gökçeada’nın merak ettiğiniz her yerini keşfedebilirsiniz. Biraz Gökçeada’daki oteller küçük olduğu için biraz buralarda konaklama yapmak sıkıntılı olabilir. buraya o yüzden en güzeli günübirlik gelmektir.

Kaş

Antalya Kaş Gezilecek Yerler

Kaş’ın daha önce yaz severler o güzelliği ile karşılaştınız mı bilemeyiz ancak hiç şüphesi burayı güzel yapan şeylerden biri de Kaputaş Plajı diyebiliriz. Masmavi sularında yüzerken bu denli aktivitelerinin de güzel olduğu atmosferin tadını çıkarmalısınız. Yamaç paraşütü ve trekking ile ünlü Kaş, en popüler yaz tatili rotaları arasındadır.

Belek

Belek

Haydi golf severler! Golf severlerin yüzünü ülkemizin en popüler yaz tatili rotalarından Belek güldürecek. Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olmasının yanı sıra yıllardır sakinlik arayanların da burası uğrak yeridir. Hem eğlenceye doyun hem de çam ağaçları altında Belek Otelleri’nde kaldığınızda unutulmaz tatilin kapılarını aralayın.

Alanya

Alanya kalesi

Yıllardır yurt dışından gelen turistlerin en popüler yaz tatili rotalarından biri de burasıdır. Birbirinden güzel Alanya Otelleri’nde konakladığınızda sıcacık kumlarında güneşlenmenin tadına doyamayacaksınız. Bir haftalık tatil buranın tadına varmaya yetmez.