İstanbul Anadolu Yakasında Kahvaltı Yerleri

Çınaraltı Aile Çay Bahçesi-Çengelköy

İstanbul’da kahvaltı yapılacak yerler arayanlar için Anadolu Yakasında bulunan en güzel mekanları anlatmak istiyoruz. Sizlere, İstanbul’da Anadolu Yakası’nda kahvaltı yapılacak mekanlar arasından birini seçmek üzere 7 mekan sunacağız. Bizim elbette ki ilk tavsiyemiz sizlere ilk sırada listemizde sunduğumuz Çamlıca Tepesi olacaktır. Kahvaltı ya da vakit geçirmek için Osmanlı padişahlarının bile gittikleri bu muhteşem yer sizin ilk tercihiniz olabilir.

Çamlıca Tepesi

Çamlıca Tepesi

İstanbulda Kahvaltı Nerede Yapılır ? sorusunun en güzel yanıtlarından birisidir, Çamlıca Tepesi… Kendi kendine manzarasının çok şey anlattığı eşsiz bir yerden söz ediyoruz. İstanbul’da Çamlıca Tepesi, muhteşem manzarası ile ilk düşünülmesi gereken kahvaltı yerlerinden birisidir. Önceden gidenler bilirler, tepenin manzarası harikadır. Çamlıca Tepesi ile muhteşem bir güne muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Onlarca kahvaltı yapabileceğiniz yer burada mevcuttur. Kahvaltınızı, herhangi birini seçerek yapabilirsiniz.

Bağdat Caddesi- Beyaz Fırın Kahvaltı Salonu

Bağdat Caddesi- Beyaz Fırın Kahvaltı Salonu

Şubeleri Akasya AVM ve Erenköy’de vardır. Taze ve lezzetli bir kahvaltıyı her sabah yapabileceğiniz hoş bir mekandır. Çocuklar için Beyaz Fırın bünyesinde bir oyun bölümü bulunmaktadır.

Adres: Bağdat Cad. Yener Sok. No:2/1 Kadıköy-İSTANBUL

Rezervasyon: +90 0216 360 90 90

Görgülü Cafe-Çekmeköy

Görgülü Cafe-Çekmeköy

Görgülü Cafe (Görgülü Pastane) öncelikle hemen lokasyon olarak çevre yolunun yanında bulunur . Ulaşım bu yüzden kolaydır. Güzel bir hizmet anlayışı ve olabildiğince kaliteli bir lezzet kültürü sunar. Şubeleri 4 yerde bulunur ancak Çekmeköy/Görgülü Cafe bunlar içerisinden farklı bir yerdedir.

Adres: Mimar Sinan Mah. Ethem Sok. No:1/1 Çekmeköy-İSTANBUL

Rezervasyon: +90 216 640 13 93

Zamane Kahvesi-Suadiye

Zamane Kahvesi-Suadiye

Zaman Kahvesi’ni kahvaltı denilince es geçmek mümkün değildir. Şubesi Nişantaşı’nda da bulunan Zamane Kahvesi’ne Suadiye de keyifli bir mekana sahiptir.

Adres: Suadiye Bağdat Cad. No:403 Kadıköy/İSTANBUL

Rezervasyon: 0216 411 49 95

Fethipaşa Korusu Kahvaltı Salonu

Fethipaşa Korusu Kahvaltı Salonu

Sizleri muhteşem bir manzara eşliğinde keyifli bir kahvaltı bekliyor. Belediye tarafından Fethipaşa Korusu işletiliyor. Bu nedenleri biraz daha fiyatları uygun. Ancak manzara ve konum eşsiz.

Adres: İstanbul Kuzguncuk 34674 Üsküdar/İSTANBUL
rezervasyon: 444 10 34

Namlı Gurme-Caddebostan

Namlı Gurme-Caddebostan

Namlı Gurme’yi kahvaltı deriz de es geçmek olur mu? Lezzetine düşkün olanları Namlı gurme beklemektedir. Namlı Gurme’ye leziz bir kahvaltı için gidebilirsiniz.

Adres: Bağdat Cad. No:272 D:1/2 Caddebostan/İSTANBUL

Rezervasyon: +90 216 411 50 50

Çınaraltı Aile Çay Bahçesi-Çengelköy

Çınaraltı Aile Çay Bahçesi-Çengelköy

Sizleri boğaza karşı süper bir kahvaltı beklemektedir. Kahvaltınızı tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesi’nde yapabilirsiniz.

Adres: Çengelköy, Çınarlı Camii Sok. 34680

Rezervasyon: +90 216 422 10 36